EMEGY klub – június 25.
Regisztrálok
17:00 – 19:00
Budapest, Le Bistro (Kopaszi-gát)
Nyárindító pezsgés és szakmai networking
Tarts velünk az EMEGY nyárindító eseményén június 25-én, és találkozz különböző szakterületek képviselővel!
Már a 3. éve, hogy közösen indítjuk a nyarat az Egészségesebb Munkahelyekért Egyesület – EMEGY Klub keretében hűsítő koccintással, igazi Duna-parti terasz hangulattal. Az elmúlt évek sikerei, a rengeteg megtett lépés és a ti elkötelezettségetek bizonyítja, hogy a vállalati jól-lét nemcsak egy trend, hanem a sikeres cégek alapköve.
Koccanjunk, találkozzunk, ismerjük meg egymást, és legyen egy jó hangulatú kötetlen vízparti délutánunk, esténk!
Kötetlen networking, egy pohár hűsítő ital a Duna-parton, jó hangulat és szakmai beszélgetések a HR-világ aktuális kihívásairól.
Ismerjük meg jobban egymást!
Támogatók
