Stratégia, nem szlogenek – évindító szakmai találkozó az EMEGY-nél

2026.01.21.

Megosztás

2026. január 16-án tartotta évindító szakmai találkozóját az Egészségesebb Munkahelyekért Egyesület. Az eseményen résztvevők közösen gondolkodtak arról, mit jelent a munkahelyi egészség valódi, rendszerszintű értelmezése, hogyan fordíthatók le az elvek konkrét működésre, és milyen felelőssége van ebben a szervezeteknek 2026-ban.

A találkozón a fókusz azon volt, hogy a munkahelyi egészség ne kampányszerű kezdeményezésekben, hanem tudatos döntésekben, kutatásalapú megoldásokban és hosszú távú partnerségekben jelenjen meg.

Ez is érdekelhet

Az EMEGY-hez kapcsolódó kutatási eredmények is bemutatkoztak a Magyar Sporttudományi Társaság XXIII. Országos Sporttudományi Kongresszusán, Győrben, a Sportgazdaság szekcióban.

Május 28-án online nyitóalkalommal mutatkozott be a WorkWell Vezetőképző Akadémia, az Egészségesebb Munkahelyekért Egyesület új vezetőfejlesztési programja.

Szakmai konferenciával és online szimpóziummal zajlott le az idei „Egészséggel a vállalatokért” rendezvény, amelyet az Egészségesebb Munkahelyekért Egyesület szervezett 2026 májusában. A program középpontjában idén a vezetői egészség, a munkahelyi jóllét és a fenntartható teljesítmény kapcsolata állt.

Csatlakozz egyesületünkhöz!

Légy részese a szakmai munkának, 
gazdagodj tudással és szakmai kapcsolatokkal.

Csatlakozom